piątek, 18 lutego 2011

Konkurs !

Pierwszy konkurs dla czytelników mojego bloga!
Nagrody ufundowała firma Pixie Cosmetics.


Szczegóły konkursu:
Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy :
  • wypełnić ankietę znajdującą się TUTAJ
  • podać w ankiecie login/adres mailowy pod jakim obserwujesz MOJEGO BLOGA  (niestety, aby uniknąć nieuczciwości spotykanej na innych blogach zdecydowałam się połączyć ankietę z konkretnymi nickami / adresami mailowymi)  - proszę o NIE wpisywanie w adresów mailowych w komentarzach do tego posta
  • odpowiedzieć w - komentarzu /  mailu / gdziekolwiek, gdzie będę mogła to przeczytać - na pytanie : o czym chciałbyś przeczytać na moim blogu (może to być pomysł na serię postów, pojedyńczego posta, zdjęcia, jakich brakuje) wraz z informacją,  która nagroda Cię bardziej interesuje: komplet pędzli czy korektor
Wszystkie osoby, które spełnią powyższe warunki otrzymają jeden los, który weźmie udział w losowaniu nagrody głównej : zestawu pędzli LUB korektora.
Dodatkowo - wśród wszystkich biorących udział zostanie rozlosowane... UWAGA! :
19 zestawów składających się z : próbki NOWEGO beżowego korektora PLUS PEŁNOWYMIAROWY ZIELONY KOREKTOR PIXIE w poprzedniej szacie graficznej !!!!
Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną?
  • Poinformuj o konkursie na swoim blogu ( zyskujesz 3 dodatkowe losy, a każdy z nich bierze udział w losowaniu)
  • Prześlij na mój adres mailowy cathy@mineralnekosmetyki.pl makijaż z użyciem dowolnego kosmetyku mineralnego wraz ze zgodą na publikację ( zyskujesz 5 dodatkowych losów)
I już, to wszystko :) Mówiłam, że nie będzie to trudny konkurs :)
Zamknięcie konkursu i losowanie nagród - niedziela 6 marca
Nagrody zostaną przesłane pocztą (oczywiście osoba wygrywająca kosztów żadnych nie ponosi). Wszystkie produkty przeznaczone na nagrody są NOWE, zapakowane i NIGDY nie używane.
Życzę powodzenia i zapraszam do zabawy.
PS. pierwszy raz robię ankietę tego typu, więc gdyby coś nie do końca działało, albo nie grało, to proszę o informację i wyrozumiałość :)

Wszelkie szczegóły :